| |

دیدگاه
حجت‌الاسلام علیزاده

محمدکاظم انبارلویی

احمد رضا بکران بهشت

حسن رمضانزاده

الناز پاک نیا

امید نیک نژاد

دکتر سید رضی اندی

حسن رمضانزاده


عشرت شایق

حسین علیزاده

علیرضا قلی زاده

سیدمجتبی علوی

حجت الاسلام یدالله شیرمردی

اخبار
اصلاح پرس - مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از ارجاع هزار و ۶۴۲ مورد همسر آزاری طی شش ماه امسال به مراکز پزشکی قانونی خبر داد و افزود: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل چهار درصد افزایش داشت.

اصلاح پرس - مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات و ادارات کل استان خواست تا متناسب با سطح و حجم و فضایی که در اختیار دارند نسبت به تأمین مولدهای برق اضطراری اقدام کنند.

اصلاح پرس - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با اعلام اینکه برای صادرات مرکبات با مشکلاتی مواجه هستیم، گفت: مسؤولان ملی نسبت به رفع مشکلات حمل و نقل مرکبات اقدام کنند.

اصلاح پرس - قرائتی در محفل درس‌هایی از قرآن که در آمفی تئاتر هتل رامسر با بیان اینکه خاک دانشگاه را باید عوض کرد، گفت: هر مرد و زن باید مهارتی را بیاموزند تا دولت نگران شغل آنها نباشد.

اصلاح پرس - این طرح که هم اکنون به عنوان یک طرح موفق در 60 کشور دنیا در حال استفاده است از برنامه های مهم چهارم توسعه در بخش بهداشت و درمان کشور است از سال 74 کلید خورد و در سال 91 و ابتدای دولت نهم در دو استان مازندران و فارس به صورت پایلوت اجرایی شد.....

اصلاح پرس - يک منبع آگاه از انصراف محمدعلی نجفی برای معرفی به مجلس به عنوان وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: فخرالدین احمدی دانش آشتیانی جایگزین وی شد.

اصلاح پرس -عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه محور اقتصادی دولت دارای آسیب‌های جدی است، مشکلات اصلی دولت را در وزارت‌خانه‌های اقتصادی ذکر کرد.

اصلاح پرس - معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از ارائه آیین‌نامه جدید انتخابات در آینده نزدیک خبر داد و گفت: خانه احزاب مازندران به‌زودی تشکیل و فعالیت‌های آن آغاز می‌شود

اصلاح پرس - ما قرار داشتیم در این جلسه مشکلات و پیشنهادها را مطرح کرده و البته بگوئیم همچون گذشته ضمن حمایت از دولت آماده فراهم آوردن انتخاباتی پرشور هستیم و به جز آن می خواهیم نقشی جدی در توسعه سیاسی، اجتماعی و فرهگی مازندران بازی کنیم، اما به نظر نمی رسد گوش شنوایی برای این صداهای رسا باشد و این مایه تاسف است.

اصلاح پرس - نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استاندار به فکر شرق گیلان باشد، گفت: استاندار باید در بدنه مدیریت رودسر و املش تحول ایجاد کند و مدیران نا کارآمد از صحنه مدیریت رودسر و املش کنار بروند

اصلاح ح پرس - عباس زارع افزود: مازندران با ٧٩ پایگاه خبری دارای مجوز، بعد از استان های تهران و آذربایجان شرقی، در بالاترین رتبه پایگاه خبری کشور قرار دارد.

اصلاح پرس - مدت دو سال از تصویب قانون حق‌التدریس مربیان پیش‌دبستانی می‌گذرد، ولی هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است. با گذشت دو سال از تصویب این قانون آموزش و پرورش در اجرای آن تعلل می‌کند؛

گزیده خبرها