| |

دیدگاه
سیدمجتبی علوی

حجت الاسلام یدالله شیرمردی

محمدكاظم انبارلويي

دکتر نادر هوشمندیار

شعبان وفایی نژاد

عبدالله رضيان

حسن رمضانزاده

قربانعلی مهری مَتانکلائی

حسن رمضانزاده

عبدالله شهمیر شور مستی

قربانعلی مهری مَتانکلایی

مصطفی داننده

رضا تیموری

مهرداد خدیر

اخبار
اصلاح پرس - اکنون پس از گذشت ماه‌ها از تصویب قانون حق‌التدریسی و جذب نیرو در آموزش و پرورش، بسیاری از معلمان مازندرانی در آرزوی جذب حق‌التدریسی یا این کار را به کناری گذاشته و بیکار شدند .....

اصلاح پرس - حدود یک دهه از وعده 6 ماهه تغییر محل دپوی زباله در منطقه کوهستانی پشت‌کوه می‌گذرد اما مردم این منطقه چشم به تحقق وعده‌های مسئولان دوختند تا در طبیعت چهاردانگه نفسی سالم بکشند.

اصلاح پرس - دکتر ادیانی با بیان اینکه دست‌هایی وجود داشته و دارد که قصد شکستن اقتدار فرهنگیان و معلمان را دارد، اضافه کرد: عده‌ای دانسته و ندانسته در طبلی می‌کوبند که معلم جز تدریس، گچ و تخته هنری از او برنمی‎آید اما اگر کمی بر حافظه تاریخی خود فشار بیاورند می‌بینند ...

اصلاح پرس - کمربندی غربی ساری، روستایی به نام «قُرق» وجود دارد که متصل به شهر ساری است و بیش از آنکه شبیه روستا باشد؛ می‌توان آن را یکی از مناطق شهری به حساب می اید اما با دیدن این صحنه ها از جمله دپوی زباله و ریخت و پاش های در این منطقه ادمی خیال میکند با شهر زباله ها امد ....

اصلاح پرس شورای شهر مرکز استان یکی از استانهای شمالی بررسی لایحه ی سفر شهردار و روابط عمومی شهرداری خودرا به شهر پارمای ایتالیا برای شرکت در جشنواره خوراک شناسی یونسکو بود که با مخالفت مواجه شد.

اصلاح پرس - در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم حوزه انتخابی قائمشهر ، شورای اصلاح طلبان قائمشهر باحمایت و انتخاب چهره نامدار اصولگرایی و مخالف سیاست های دولت ، برجام و جریان معتدل عملا در این عرصه با شکست و انتحار سیاسی روبرو شد نددرحالیکه می توانستند با انتخاب درست از چهره معتدل چون دکتر ادیانی خود را در عرصه سیاسی در این شهر پایدار کنند

اصلاح پرس - چند روز پیش بدور از دعوت از رسانه ها قرار بود یکی از کارکنان آموزش و پرورش ناحیه 2 ساری که در سال 89 بصورت استخدام آموزشی درآمده جای خود را به شاکری رییس فعلی آموزش و پرورش دهد که با دخالت وزارتخانه از این انتصاب جلوگیری شد .

اصلاح پرس - دکتر عبوری بیان کرد: برخی مدیران و مسئولان به ویلاهایی دعوت می‌شوند و برای مدیریت شهر ساری تصمیم می‌گیرند که این حرف‌ها همه هوا است و تأثیری در پیشرفت کار مجموعه مدیریتی مرکز مازندران ندارد.

اصلاح پرس - دکتر آرام در ادامه اظهار کرد: اگر دولتی‌ها ظرفیت و توانمندی سمن‌ها را باور کنند در کاهش معضلات اجتماعی موفق می‌شویم، به شرطی که سمن‌ها برای موفقیت، خودشان را وابسته به ارگان‌های دولتی ندانند.

اصلاح پرس - عليرضا يونسي معاون سياسي ، اجتماعي استانداري و رئيس ستاد انتخابات مازندران را اعلام نمود . وي گفت در حوزه انتخابه شهرستان قائمشهر، سوادكوه ، جويبار ،سيمرغ و سوادكوه شمالي سيد علي ادياني با كسب اكثريت نسبي 51222 راي به مجلس شوراي اسلامي راه يافت .

اصلاح پرس - یوسف نژاد گفت: شناسایی منطقه آزاد تجاری موضوعی فراملی بوده زیرا فضا برای افزایش ارتباط اقتصادی میان کشورهای آسیایی به ویژه کشورهای سی آی اس بیشتر می‌شود.

اصلاح پرس -باتوجه به پایان رسیدن انتخابات مرحله دوم مجلس دهم در دو حوزه مازندران دکتر سید علی ادیانی راد با همت مردمان فهیم قایمشهر سوادکوه سیمرغ و جویبارتوانست به مجلس دهم راه بابند .دکتر ادیانی همانطور که در سایت اصلاح پرس چندی پیش اعلام شده بود در حال حاضر بر قطار پیروزی نشست .

گزیده خبرها