| |

دیدگاه
دکتر سید رضی اندی

حسن رمضانزاده


عشرت شایق

حسین علیزاده

علیرضا قلی زاده

سیدمجتبی علوی

حجت الاسلام یدالله شیرمردی

محمدكاظم انبارلويي

دکتر نادر هوشمندیار

شعبان وفایی نژاد

عبدالله رضيان

حسن رمضانزاده

قربانعلی مهری مَتانکلائی

اخبار
اصلاح پرس - عضو یا جریان و باند و گروهی در جایگاه اداری و اصحاب رسانه نیستم و همواره سعی بر این کرده ام که مستقل و مقتدر از عدالت و حق اله و حق الناس در قلم فرسایی ، به وظیفه اصلی که وفاداری به سوگندی است که در رعایت قلم به عنوان امانت الهی یاد شده ، پایبندم .

اصلاح پرس - نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مشکلات در شهرستان وجود دارد به خصوص در بحث اشتغال،گردشگری، طرح هادی، کشاورزی است که بایدبا توجه به امکانات مدیریت را در دستور کار قرار دهیم و در راستای رفع مشکلات اگر نتوانستیم اقدام مناسبی انجام دهیم ذائقه مردم را تلخ نکنیم

اصلاح پرس - جمعی از مدیران رسانه های مجازی مازندران با رئیس آژانس ارتباطات و ارتباطات محلی آستراخان روسیه دیدار کردند در این نشست مدیران رسانه ای مازندران با رئیس آژانس ارتباطات و ارتباطات محلی آستراخا روسیه در استانداری در خصوص برگزاری جشنواره دریای خزر تبادل نظر کردند

اصلاح پرس - طی حکمی از سوی رئیس سازمان حج و زیارت، عباس اسمعیلی چپی به سمت مدیرکل تدارکات و پشتیبانی این سازمان منصوب شد. اسمعیلی چپی اهل قائمشهر و پیش از این مسئولیت مدیریت حج و زیارت استان سمنان را بر عهده داشت.

اصلاح پرس - صبح پنج شنبه، این نشست بعنوان نشست انتخاباتی که با حضور 100 نفر از فرمانداران و برخی وزرای سابق که در سکوت خبری و با تدابیر حفاظتی برگزار شده، منتشر شده است.در این نشست که احمدی نژاد نیز به سخنرانی پرداخت، در مورد فعالیت دولت یازدهم و انتخابات ریاست جمهوری آینده بحث و گفتگو شد.

اصلاح پرس - نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی و پژوهشگر مسائل اجتماعی گفت : از قدیم گفته اند که «هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد» با این حساب چگونه می توان سخنان رئیس جمهور محترم در اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶ را تحلیل کرد؟!

اصلاح پرس - حجت الاسلام والمسلمین سید جلال صالحی، فرزند آیت الله صالحی ضمن دعوت از قاطبه مردم و سلسله جلیله روحانیت در این مراسم، گفت: شخصیت آیت الله صالحی مازندرانی نقش اساسی در تربیت طلاب بنام منطقه داشته است.

اصلاح پرس - «اصغر هندی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: از زمان اعلام رسمی مزایده اموال بابک زنجانی هنوز هیچ فردی برای خرید آن اقدام نکرده است.وی گفت: برای فروش اموال متهم ردیف اول پرونده نفتی فعلا مذاکره را دنبال می کنیم و تاکنون 2 تا 3 نفر در این جلسات حضور یافته اند.

اصلاح پرس - آیت الله طبرسی با اشاره به اینکه به گفته اقتصاددانان طبیعت، نیروی انسانی و سرمایه بنایی تولید است، تصریح کرد: مازندران با داشتن دریا، جنگل، زمین کشاورزی، زراعت، برنج و گندم باید استفاده بهتری از این ظرفیت‌ها داشته باشیم.

اصلاح پرس - میثاق شفیع‌زاد با هماهنگی انجام شده ستاد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بستری برای حضور بهادر مولایی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) فراهم شد، تصریح کرد: با حضور این ورزشکار تخت آی‎.سی‌.یو برای تدارک دیده شد و در حال حاضر از نظر هوشیاری این بیمار در وضعیت مطلوب قرار دارد.

اصلاح پرس - قاسم شهابی روز چهارشنبه در حاشیه آئین بهره برداری از طرح خروجی های جدید 20 کیلو ولت پست کمپکت بابکان شهرستان آمل درگفت و گو با ایرنا افزود : ادامه روند گرما در روزهای آینده و افزایش مصرف سبب می شود تا انتقال برق به همه مشترکان استان با مشکل مواجه شود .

اصلاح پرس - بزرگ نیا در جشنواره منطقه ای سفره ایرانی با بیان اینکه داشته‌ها و فرهنگ بومی استان‌های شمالی کشور در این جشنواره ارائه می‌شود، افزود: کارگاه‌های آموزشی پخت غذای ایرانی در حاشیه این جشنواره برپا می‌شود.

گزیده خبرها