| |

دیدگاه
حسن رمضانزاده

محمد عباسی

حسن رمضانزاده – مدیر عمره و عتبات

حسن رمضانزاده

محمود احمدی

شعبان وفائی نژاد

حسن رمضانزاده

حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده


اکبر ترکان

علی مطهری

دكتر صباح زنگنه كارشناس سياست خارجي

علي دزائي پور

علیرضا مظفری

اخبار
اصلاح پرس - عصر دیروز بیانیه 5 عضو شورای اسلامی شهر در حمایت قاطع از سید جعفر حسینی ، شهردار قائم شهر در اختیار رسانه ها قرار گرفت اما تنها 20 ساعت بعد و در حالی که هنوز جوهر امضای این اعضای وفادار ! به شهردار خشک نشده بود و در...

اصلاح پرس - كارگران باز نشسته ايي كه ملك سالهاي جوانيشان براي خودشان خرج نميگردد و گوشت قرباني يكعده شده اند و هركسي از اين گوشت قدرتش بيشتر است سهمي ميبرد كه خود كارگران كارد هايشان به استخوان رسيده است و كلام و نيازشان به فرياد تبديل شده است.

اصلاح پرس - رئیس اتحادیه ماهیگیران پره مازندران با بیان اینکه برخی از رسانه‌ها به دلیل اغراض شخصی اقدام به انتشار خبر کذب می‌کنند، گفته که آلودگی ماهیان کفال دریای خزر به هیچ وجه صحت نداشته و کذب است.

اصلاح پرس - مهندس نقیبی: به هیچ وجه. قبل از عبوری من یکی از گزینه های شهردار شدن بودم . البته اگر عضو شورا نبودم شاید به آن فکر می کردم ولی چون ما اهل شورا ، خودمان را جزء نهادهای نظارتی و بالادستی می بینیم و

اصلاح پرس - شهردار هچیرود با اشاره به اینکه معضل اصلی آبگرفتگی شهر هچیرود تبدیل اراضی زراعی به مسکونی است، گفت: افزایش ویلاسازی سبب بروز سیلاب در غرب مازندران شد.

متاسفانه باران های سیل آسا به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان ساروی تبدیل شده است بخصوص شهروندانی که موقعیت منطقه مسکونی شان به گونه ای است که بیشتر در معرض آب گرفتگی می شوند تا حدی که آب به داخل خانه ها هم نفوذ پیدا می کند...

اصلاح پرس - مهدي عبوري شهردار ساري در حاشيه بازدید از احداث كانال هاي بتني راه آهن گفت: پس از ايجاد كانال در دو بلوار آزادي و پاسداران كه سهم مهمي در مهار آبهاي سطحي در آن مناطق دارد با اين پروژه بخش مهم ديگري از ساري نيز از پيامدهاي اينگونه آبها در امان خواهند ماند.

اصلاح پرس - عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: من از ثبت اسناد استعلام کردم و به‌طور غیررسمی نام ۲۰ شرکت را ذکر کردند که نعمت‌زاده در این شرکت‌ها عضو هیات مدیره است.

اصلاح پرس - مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران از خطر جریان انحرافی در محافل عزاداری خبر داد و گفت: این جریان انحرافی در حال رونق گرفتن است و به مرز هشدار رسیده است.

اصلاح پرس -عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با مثبت ارزیابی کردن تصویب کلیات نحوه اداره بانک مرکزی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتخاب رئیس بانک مرکزی بصورت مکانیزم فراقوه ای، استقلال کاری این بانک را تضمین می کند.

اصلاح پرس - پس از برخوردهای ناشایستی که با ملکی مدیر کل با سابقه ، ارزشی و بی حاشیه ثبت احوال مازندران از سوی مسئولین استان شده است و با توجه به اینکه در آخرین روز کاری رجبی،وی به سفر مکه رفته است و مسئولین استان نیز به علت مسائل

اصلاح پرس - ربیع فلاح جلودار عصر پنجشنبه در همایش ملی مدیریت جنگلهای شمال کشور که در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد، گفت: همه جنگلهای شمال ایران میراثی است و باید حفاظت شوند حتی ۸۰۰ هکتاری که در طرح جنگلداری قرار ندارند نیز باید به نحوی حفاظت شوند.

گزیده خبرها